O Firmie

rower na ulicy

Sklep Margo Rowery został założony w 1996 roku. Mieści się on przy ulicy 1 maja 70 w Kielcach, nieopodal kościoła pod wezwaniem Świętego Krzyża. Przez ponad 20 lat w branży możemy pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów, niezliczonymi sprzedażami i naprawami.

Rowery stały się naszą pasją, stylem życia. Wszystko kręci się wokół dwóch kółek, wiemy o nich prawie wszystko, a jeżeli nie to chętnie dowiadujemy się czegoś nowego ;)

Sprzedajemy tylko sprawdzone rowery, sami bardzo dużo jeździmy testując nowe technologie i rozwiązania. Dla nas dzień bez roweru to dzień stracony. Jedno z naszych ulubionych powiedzeń to „albo lubisz rower albo jesteś w błędzie i jeszcze o tym nie wiesz”.

rowery miejskie w zielonym kolorze

Specjalizujemy się w sprzedaży rowerów, części, akcesoriów i serwisie. Stale poszerzamy nasza ofertę i kompetencję aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Co sezon nasz asortyment wzbogaca się o wiele nowości.

Marki, którym najbardziej zaufaliśmy to Kross i Merida. Współpracujemy z nimi niemal od początku działalności Margo Rowery, nigdy się na nich nie zawiedliśmy, dlatego śmiało je polecamy.

W naszym sklepie przygotujecie się również na każdą wyprawę rowerową. Zadbamy o Wasz sprzęt serwisując go jak najlepiej, a także znajdziecie u nas każde akcesorium potrzebne do umilania jazdy i poprawy bezpieczeństwa.

parking z rowerami miejskimi